Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Budynek użytkowy, ul. Rolna

Rolna, Kuźnica, podlaskie

  • 599 000 zł
  • 563 m²
  • 1 063,94 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Szarkowski

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Rolna

Rolna, Kuźnica, podlaskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

599 000 zł

563 m²

1 063,94 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Rolna

Zaktualizowane: 22 maja 2026

599 000 zł 563 m² 1 063,94 zł/m²

Rodzaj budynku:
budynek wolnostojący
Przeznaczenie:
produkcyjne
Powierzchnia działki:
1 384 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Przeznaczenie:

produkcyjne

Powierzchnia działki:

1 384 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 599 000 zł (1 063,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 563 m², 30 pomieszczeń, 4 łazienki
  •   budynek wolnostojący, 1 piętro; stan: dobry
  •   przeznaczenie produkcyjne
  • Działka: 1 384 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: inne
  •   Internet, telefon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny położony w miejscowości Kuźnica przy ulicy Rolnej. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1386 m2 i stanowi doskonałą propozycję dla przedsiębiorców oraz inwestorów poszukujących obiektu z dużym potencjałem adaptacyjnym.
Budynek o powierzchni całkowitej około 560 m2 posiada dwie kondygnacje. Parter pełni funkcję produkcyjno-magazynową, natomiast piętro zostało przystosowane do funkcji biurowej. (...)

Agent

Piotr Szarkowski

577 462...

577 462 562

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Szarkowski

577 462...

577 462 562

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości